Popis stavby


Maladinovo predstavuje moderné ubytovacie zariadenie na brehu Liptovskej Mary s reštauráciou, privátnym wellnesom, biomarketom, pivnými kúpeľmi, kongresovým centrom a ďalšími službami. Rezort sa popýši výhľadmi na Západné Tatry, Nízke Tatry, Vysoké Tatry aj Chočské Vrchy. Maladinovo poskytne zákazníkom vysokú kvalitu interiérového a exteriérového vybavenia ako aj nadštandard v oblasti služieb.Táto úroveň však nebude podmienená neprimeranými cenami. Bude naopak dosiahnutá zapojením blízkych spolupracovníkov, starostlivo vyberaných nadšencov svojho oboru, ktorých najväčšou odmenou bude práve spokojnosť zákazníka.

Výsledkom úsilia bude unikátny komplex, na ktorý nebude pozerané ako na ďalšie ubytovanie na Liptove, ale ako na úplne nový typ atrakcie.

Stratégiou Maladinova bude Liptov reprezentovať, priamo finančne podporovať a prispievať tak ku stabilite a prosperite celého regiónu Liptov obkoleseného Tatrami. Kompletný areál Maladinovo bude otvorený pred letnou sezónou 2020. Prvá časť rezortu otvorí svoje brány už v decembri 2019.
Investíciou do apartmánového bytu v Maladinove získate oveľa viac ako len nehnuteľnosť. Získate nové možnosti spojené s Liptovom.

Priebeh stavby


PRÍPRAVA
PRIEBEH VÝSTAVBY
UKONČENÉ

Fotogaléria